4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Guerot dhe Troccaz vizitojnë komandantin e KFOR-it

Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, i shoqëruar nga Emisari Special i Francës për Ballkanin Perëndimor, Rene Troccaz, kanë qëndruar në kampin “Film City”.

Po ashtu në njoftim thuhet se Guerot e Troccaz janë takuar me komandantin e KFOR-it, Ozkan Ulutash.

Në njoftimin nga KFOR nuk ka pasur detaje lidhur me takimin me emisarin francez dhe ambasadorin Guerot. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...