25.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Hajdar Beqa për VV-në dhe Listën Serbe: Krejt dhe Drejt të bashkuar si kurrë më parë

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa sot ishte protagonistë në Kuvendin e Kosovës ku pati përplasje me deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Beqa përmes një postimi ka shkruar se LVV dhe Lista Serbe se sot u bashkuan si kurrë më parë.

Postimi i plotë:

Krejt dhe Drejt të bashkuar si kurrë më parë!

Sot, partia e Albin Kurtit, së bashku me Listën Serbe, votuan që nga buxheti i shtetit të Kosovës, respektivisht nga mjetet e qytetarëve tonë të paguhen faturat e energjisë së shpenzuar nga serbët e katër komunave të veriut./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...