20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Hajnat ia vodhën veturën pasi e kishte ndalur në rrugë për shkak të një defekti

Një personi në Skënderaj i është vjedhur vetura pasi e kishte parkuar atë skaj rrugës për shkak të një defekti teknik, të premten.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, ndërkohë që është informuar edhe prokurori.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...