13.4 C
Pec
E enjte, 16 Maj, 2024

Haki Abazi “e hapë të pamën në Kuvend, shpalli vdekjen e Qeverisë Kurti”

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, tani i pavarur, Haki Abazi, simbolikisht ka hapur siç thotë “të pame”, për vdekjen klinike të Kuvendit dhe Qeverisë së Kosovës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...