1.4 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Haki Abazi shpërndan foto të Kurtit si “joker” në Kuvend, gjatë kohës sa ai raportonte për dialogun

Ish-deputeti i VV-së, Haki Abazi, gjatë fjalimit të kryeministrit Albin Kurti, në Kuvend në lidhje me takimin e fundit në Bruksel, ka vendosur në foltore dhe në pjesë të tjera të Kuvendit pankarta me mbishkrimin “Kush e lëshoi Rajiçiqin nga rrethimi” si dhe fotografi të Kurtit me pamjen e një “jokeri”.

Më pas këto mbishkrime i ka larguar deputetja e VV-së Saranda Bogujevci, pas ajo i largoj për dy herë radhazi, ato i ngjiti përsëri deputeti Abazi.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...