20.2 C
Pec
E premte, 24 Maj, 2024

Hakohet faqja zyrtare e Komunës së Pejës në facebook

Siç raportoi ‘RADIO 1’ pas orës 17:00 so, faqja zyrtare e Komunës së Pejës në rrjetin social “Facebook” është hakuar ndërsa në të po publikohen në vazhdimësi disa video-materiale.

Se faqja htë hakuar dhe nuk është në kontrollin e autoriteteve komunale të Zyrës p Informim, konfirmon për ‘RADIO 1’ edhe Zëdhënësi i Komunës së Pejës Faik Zekaj.

‘Ju konfirmoi se faqja zyrtare Komuna Pejë nuk është nën kontrollin tonë tash e më shumë se një muaj, nga data 5 Prill kur edhe kemi pasur botimin e fundit aty. Po punojmë që ta rikthejmë.’-tha Zekaj.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...