15.6 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

Haliti: Dekada e re po merr formë edhe në Pejë

Kryetari i PDK-së dega në Pejë, Xhavit Haliti, ka marrë pjesë në aktivitetin e organizuar nga aktivistë të kësaj partie në Pejë

Sipas njoftimit për media, përmes këtij aktiviteti u prezantuan edhe dhjetëra aderime ku Haliti u dëshiroj mirëseardhje duke ju garantuar hapësirë dhe gjithë mbështetjen e PDK-së.

Haliti para të pranishmëve theksoj se dekada e re si platformë politike po merr formë edhe në Pejë ashtu siç tha ai që po merr formë në gjithë Kosovën.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...