9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Halle Berry shfaq figurën e saj që sfidon moshën, me të brendshme me dantella teksa pozon në shkretëtirë

Halle Berry u shfaq tejet atraktive, teksa ishte ulur në një shkëmb për një foto të mrekullueshme në Instagram të dielën.

Aktorja amerikane, 57 vjeçe, mahniti me një komplet të të brendshmeve të zeza me dantella, duke u dukur seksi.

Ajo shfaqi fizikun e saj të hollë dhe këmbët e tonifikuara me kostumin e të brendshmeve me bel të lartë, shkruan DailyMail.

Bukuroshja zeshkane ngacmoi 8.6 milionë ndjekësit e saj me foton seksi, ndërsa mbishkrimi i postimit të saj: “Nuk mund t’i fshihja këta shkëmbinj (me një emoji duke shkelur syrin).

Ajo gjithashtu mahniti fansat me një tjetër foto të mrekullueshme në shkretëtirë, duke treguar tiparet e saj të përsosura të fytyrës.

Ajo kishte veshur një shall ngjyrë bezhë, ndërsa kishte veshur syze dielli elegante me buzë të zeza dhe unazat e saj jeshile smeraldi dhe ari.

Në mbishkrimin e postimit, ajo emocionoi fansat dhe shkroi: “Më shumë gëzim = më pak urrejtje”.\Njeshi\
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...