10.3 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Hamasi thotë se 30 fëmijë dhe tre gra janë në listën e palestinezëve që do të lirohen sot

Hamasi ka lëshuar një deklaratë lidhur me pengjet dhe të burgosurit në Izrael.

Në deklaratë thuhet se lista e të burgosurve palestinezë që do të lirohen këtë mbrëmje përfshin tre gra dhe 30 fëmijë.

Sipas marrëveshjes së armëpushimit midis Hamasit dhe Izraelit, tre të burgosur palestinezë lirohen për çdo peng./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...