4.7 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët deri në moshën 16 vjeçare

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministri i Financave, Hekuran Murati.

Postimi i plotë:

Dhe, më në fund, përmbushet në tërësi njëri nga premtimet kryesore të Qeverisë sonë.

Nga tani e tutje, të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare mund të përfitojnë nga shtesat mujore për fëmijë. Qeveria për Familjet/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...