4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Hapet konkursi për plotësimin e programeve studimore në UP

Universiteti i Prishtinës, “Hasan Prishtina”, ka hapur konkurs plotësues për disa programe që ofrohen për studentët e rinj.

Në njoftimin e faqes së Universitetit të Prishtinës në Facebook, thuhet se aplikimi nis nga sot dhe do të jetë i hapur deri më datë 7 shtator 2023./Njeshi/

Detajet e konkursit

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...