2.3 C
Pec
E premte, 27 Janar, 2023

Hapet sot zyrtarisht programi, “Vizita në shtëpi për gratë shtatzëna dhe fëmijë 0-3 vjeç”

Drejtoria e Shëndetësisë në Komunën e Prishtinës në bashkëpunim me zyrën e UNICEF-it në Kosovë, Ministrinë e Shëndetësisë dhe AMC hapë zyrtarisht programin “Vizita në shtëpi për gratë shtatzëna dhe fëmijë 0-3 vjeç”.

Organizimi fillon në orën 11:30, në Qendrën Kryesore të Mjeksisë Familjare. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...