11.1 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Hapet thirrja për praktikë me pagesë në Agjencinë e Punësimit, Ministria tregon kriteret

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve, ka njoftuar se është hapur thirrja për praktike në punë praktike me kompensim për gjashtë muaj në Agjencinë e Punësimit.

Të drejtë aplikimi kanë të rinjtë deri në moshën 29-vjeçare, të jenë në vitin e vitin e fundit të studimeve apo të diplomuar në Bachelor apo Master në fusha sociale dhe të kenë notë mesatare në studime mbi 8.0.

“Aplikacionet dërgohen në email 📧[email protected] .⏳ Afati i fundit për aplikim: 12 maj 2024”, thuhet në njoftim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...