18.8 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Haradinaj bëri homazhe për Ali Lajçin

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe në nderim të ish-kryetarit të Pejës, Ali Lajçit,

Haradinaj, gjithashtu ka lënë edhe shënimin e tij në Librin e Zisë.

Më parë, homazhe aty bën edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca. /Njeshi/Ramush Haradinaj bën homazhe pranë arkivolit të Ali Lajçit. Foto:EO

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...