2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Haradinaj: Çështja e grurit është skandal ndërkombëtar

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj në një intervist në emisionin Mejdan në lajminet ka folur edhe për skandalin e grurit dhe të vajit.

Ai aludon se këto produkte esenciale që Kosova i kishte blerë për rezerva shtetërore nuk kanë ardhë fare në vendin tonë.

“Vaji nuk ka ardhë, gruri nuk ka ardhë, nuk kanë ardhë fare në Kosovë”, tha ai.

Sipas tij kjo është një hajni e rrethit të kryeministrit.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...