12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Haradinaj dhe Meta flasin për temat e interesit kombëtarë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, me të cilin ka biseduar për temat e interesit kombëtar.

Haradinaj ka shkruar në Facebook se Besëlidhja e Lezhës frymëzim për ecjen tonë përpara.

“Bisedë e sinqertë me Presidentin Meta për temat e interesit kombëtar”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, në Lezhë, është mbajtur një aktivitet me rastin e 575 vjetorin e Kuvendit të Lezhës. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...