-0.1 C
Pec
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Haradinaj e pret Ali Berishen me krejt kryesinë e Pejës në seli

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj krahas aktiviteteve të shumta ditore që ka zhvilluar sot, në mesditë ka pritur në selinë qendrore të partisë në Prishtinë, kreun e AAK-së së Pejës Ali Berishen dhe kryesinë e zgjeruar të kësaj dege.

Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit në një postim në facebook.

Postimi i plotë:

“Sot bashkë me nënkryetarët, sekretarët dhe asambleistët e degës së AAK-së së Pejës, ishim të nderuar me ftesën dhe pritjen e Kryetarit Haradinaj në Selinë qendrore të partisë. Qëndrimet, diskutimet dhe opinionet e Kryetarit Ramush Haradinaj janë shumë të rëndësishme për funksionimin tonë edhe si parti por edhe si degë.”-shkruan Ali Berisha.

Ndryshe, dega e AAK-së në Pejë, njihet si dega themeluese e kaj partie në nivel vendi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...