20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Haradinaj: I pikëlluar pas termetit shkatërrues i cili mori shumë jetë njerëzish në Maroko

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj është shprehur i pikëlluar pas tërmetit ku vdiqën mbi 800 persona në Marok

“I pikëlluar pas termetit shkatërrues i cili mori shumë jetë njerëzish në Maroko.Kosova dhe populli i saj bashkëndjen me popullin dhe familjet marokene të cilat pësuan nga ky tërmet.

Lutemi që numri i viktimave të mbetet me kaq, ndërsa të lënduarëve ju urojmë shërim të shpejt!”, ka shkruar Haradinaj në një postim në “Facebook”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...