5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Haradinaj komenton ‘lajkat’ e shumtë të Kurtit: Postimin e parë për policin e bëra unë, herët në mëngjes

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se kur është në pyetje pozita dhe opozita atëherë janë bashkë sa i përket interesave të vendit.

AI ka thënë se e ka mbështetur Kosovën, e jo Kurtin.

Gjatë intervistës, Haradinaj tha e herët në mëngjesë ka shkruar për ngjarjet ne Veri. Ka shtuar se çdo qëndrim e kanë pasur për ta mbrojtur Kosovën.

”Unë kam qenë i pari që kam shkru për familjen e policit, nuk e kam kritiku në asnjë variant Qeverinë e Kosovës. Por vetëm i kam shpreh falënderim atyre që po përballen me rrezikun, postimin e parë e kam pas herët mëngjesë, edhe çdo qëndrim që kemi marrë e kemi mbrojtë Kosovën“, ka thënë Haradinaj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...