26.4 C
Pec
E hënë, 15 Korrik, 2024

Haradinaj kujton babanë në 6-vjetorin e vdekjes: I përjetshëm kujtimi për ty Plak Hilmi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka kujtuar babanë, Hilmi Haradinaj, në 6 vjetorin e vdekjes.

Ish-komandanti i UÇK-së për rajonin e Dukagjinit ka publikuar në Facebook fotografi nga nderimet që ia bënë Hilmi Haradinajt te varri i tij në Gllogjan të Deçanit.

“I përjetshëm kujtimi për ty Plak Hilmi!”, shkroi ai.

Në fotografitë e publikuara shihen anëtarë dhe të afërm të familjes Haradinaj, por nuk mungon as ish-komandanti i shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...