3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Haradinaj në pritjen lamtumirëse për ambasadorin britanik: Mik i madh i yni

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në pritjen lamtumirëse në nderim të ambasadorit të Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott.

Haradinaj ka thënë se Abbott është mik i madh, derisa e ka falënderuar atë për bashkëpunimin e shkëlqyer dhe kujdesin e jashtëzakonshëm që ka treguar për Kosovën.

“Në pritjen lamtumirëse në nderim të Ambasadorit të Mbretërisë së Bashkuar, Nicholas Abbott, një mik i madh i yni. Falënderues për bashkëpunimin e shkëlqyer dhe kujdesin e jashtëzakonshëm që ka treguar për vendin tonë!”/Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...