11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

Haradinaj nesër do të diskutojë për programin zgjedhor të AAK-së për Prishtinën

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, ka njoftuar se nesër ditë e premte do të diskutojë për programin zgjedhor të zgjedhjeve lokale të 17 tetorit.

Diskutimi do të bëhet në hotel Sirius duke filluar nga ora 14:00.

Njoftimi i plotë:

Të nderuara media, Ju njoftojmë se të premten me fillim nga ora 14:00, në Hotel Sirius, shtabi zgjedhor i AAK-së në Prishtinë diskuton mbi programin zgjedhor për zgjedhjet lokale të 17 tetorit. Ftoheni që të merrni pamje!

Me respekt,

Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun – AAK Prishtinë

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...