5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Haradinaj nga Lipjani: Aleanca po rikthehet më fuqishëm se kurrë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka takuar sot strukturën e degës në Lipjan.

Haradinaj ka thënë se Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë.

“Sot qëndrova në Lipjan për një diskutim të lirë me kolegët Aleancës. Me këtë rast bashkëbiseduam për angazhimet tona të përbashkëta në fuqizimin e Aleancës. Kolegët i falënderova për angazhimin dhe i urova sukses në punët që na presin.

Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë!”, ka thënë Haradinaj.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...