13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Haradinaj ngushëllon familjen Behrami nga Mitrovica

Kryeministri Ramush Haradinaj ka theksuar se është i pikëlluar me lajmin për vdekjen e të riut Visar Behrami nga shembja e objektit në Mitrovicë.

Haradinaj përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, u ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjes së të ndjerit.

“Iu bëj thirrje institucioneve relevante të hetojnë saktë të gjitha rrethanat e këtij incidenti dhe të çojnë para drejtësisë shkaktarët e tij”, ka shkruar kryeministri.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...