12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Haradinaj pret në takim shefen e EULEX-it

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka zhvilluar takimin e rregullt me shefen e EULEX-it, Alexandra Papadopoulou.

Haradinaj dhe Papadopoulou biseduan për angazhimin e përbashkët për fuqizimin dhe sundimin e ligjit.

Shkrimi I tij i plotë në Facebook:

Në takimin e rregullt me shefen e EULEX-it, Alexandra Papadopoulou, bashkëbiseduam për angazhimin tonë të përbashkët në fuqizimin e sundimit të ligjit, në mandatin ekzistues për të ofruar asistencë dhe këshillëdhënie sistemit tonë të drejtësisë.

RH

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...