4.6 C
Pec
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Haradinaj sot në Pejë, në ora 12:00 bashkëbisedim me qytetarë

Në vazhdën a takimeve me qytetarë nëpër komunat e Republikës së Kosovës, ish-kryeministri dhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj sot do të qëndroj në Pejë.
Në ora 12:00, në Hotel Dukagjini, Haradinaj do të takohet me veprimtarë e intelektualë pejanë, përfaqësues të OJQ-ve, përfaqësues të bashkësive fetare, përfaqësues të Shoqatave të dala nga lufta, përfaqësues të bizneseve, rinisë dhe sportit, kulturës dhe kategorive të tjera të shoqërisë.
Dialogu Kosovë – Serbi dhe Gjendja socio-ekonomike në vend, do jenë temë bashkëbisedimi me qytetarët pejan.
Njoftimi i plotë:

NJOFTIM

Të shtunën, më 01.10.2022, në Pejë do të vijë z.Ramush Haradinaj.
Ardhja e z.Haradinaj bëhet me qëllim të bashkëbisedimit me qytetarë të komunës së Pejës, veprimtarë e intelektualë pejanë, përfaqësues të OJQ-ve, përfaqësues të bashkësive fetare, përfaqësues të Shoqatave të dala nga lufta, përfaqësues të bizneseve, rinisë dhe sportit, kulturës dhe përfaqësues të tjerë.
Tema të bashkëbisedimit do të jenë:
“ Dialogu Kosovë – Serbi “ dhe
“ Gjendja socio-ekonomike në vend”.

Bashkëbisedimi do të bëhet në Hotel Dukagjini me fillim në ora 12:00./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...