15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Haradinaj: Ta ruajmë bukurinë e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar Ditën e Tokës, 22 prillin, gjersa ka bërë thirrje që të ruhen bukuritë e Kosovës.

Përmes një postimi në Facebook ,Haradinaj ka thënë se përgjegjësia karshi natyrës dhe ambientit ku jetojmë duhet të shfaqet çdo ditë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...