13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Haradinaj takohet sot me Jasharajn

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, sot nga ora 12:00 do të zhvillojë takim me kryetarin e Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës së Republikës së Kosovës (SBAShK), Rrahman Jasharaj.

Bëhet e ditur se pas përfundimit të takimit, do të ketë deklarim për media.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...