5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Haradinaj u largua nga takimi me amerikanët para se takimi të përfundonte

Në këto çaste ka përfunduar takimi në presidencë i zyrtarëve të lartë amerikan.

Kryeministri, Ramush Haradinaj është larguar nga takimi i liderëve të shtetit me zyrtarët e Këshillit Kombëtar të Sigurisë.

Në takim nuk ka qenë i paraparë të marrë pjesë kryeparlamentari Kadri Veseli.

Në takim morën pjesë dy zyrtarët amerikanë John Erath dhe Berkley.

As pala amerikane pas takimit nuk u deklarua për media. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...