3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

‘Harta Dixhitale Komunale,’ lansohet sot platforma që ofron qasje më të lehtë në pronat komunale

Lansohet sot platforma, ‘Harta Dixhitale Komunale’ si një mundësi për të ofruar qasje më të lehtë në pronat komunale, duke rritur transparencën dhe efikasitetin.

Shpalosja e këtij projekti, do të bëhet në orën 11:00 në Prishtinë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...