26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

“Hat-trick” – Erling Haaland s’po ndalet ndaj Kosovës

Erling Haaland ka shënuar edhe golin e tretë në takimin miqësor ndaj Kosovës.

Sulmuesi shtatlartë arriti të bëj tregolësh, pas një hutie në mbrojtjen kosovare.

Së pari, Haaland shënoi në minutën e 14-të, pastaj në të 68-tën, dhe tashmë golin e gjeti edhe në minutën e 75-të.

Kosova, në anën tjetër, nuk është se pati ndonjë rast të mirë shënimi, përveç disa gjysmërasteve./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...