15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Haxhiu me deputeten Metaj kalojnë pasditen në kompaninë për prodhimin e ëmbëlsirave në Ferizaj

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu bashkë me deputeten Shqipe Metaj kaluan pasditen në Ferizaj, në kompaninë për prodhimin e ëmbëlsirave “Ëmbëlsia”.

Ato u pritën nga zonja Nazlie, që menaxhon punën e më shumë se 30 grave të punësuara në këtë kompani.  Pasdite në Ferizaj

Sot, vizituam kompaninë për prodhimin e ëmbëlsirave “Ëmbëlsia”, në Ferizaj. U pritëm nga zonja Nazlie, që menaxhon punën e më shumë se 30 grave të punësuara në këtë kompani.

U njoftuam me gatimet që bëjnë, kushtet e punës dhe provuam ëmbëlsirat e gatuara nga duart e tyre të arta./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...