2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Haxhiu raporton për rastet e dhunës seksuale dhe dhunës në familje

Komisioni hetimor parlamentar në lidhje me rastet e dhunës seksuale dhe dhunës në familje sot do të mbajë mbledhje.

Në këtë mbledhje ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do të raportojë lidhur me çështjet e dhunës në familje dhe dhunës seksuale, shikuar nga këndi i Ministrisë së Drejtësisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...