22 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Haziri bën thirrje për dalje masive në zgjedhjet e së dielës në Preshevë e Bujanoc

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të  Kosovës, Lutfi Haziri ka bërë thirrje që qytetarët të marrin pjesë në zgjedhjet që do të mbahen në Preshevë e Bujanoc, të dielen.

Ai tha se kjo duhet të jetë një zgjedhje pa imponime, me unitet e vlerësim.

“Mesazh për shqiptarët e Kosovës Lindore

Ju ftoj që të dielën të dilni në mënyrë masive për të zgjedhur përfaqësuesit tuaj në Preshevë e Bujanoc. Këto duhet të jenë zgjedhje pa imponime, me unitet e vlerësim. Besoni në ata të cilët Referendumin nuk e ndërrojnë me reciprocitete e oferta që mashtrojnë dhe shkelin qëllimin e madh!”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...