25.7 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Haziri ngushëllon për vdekjen e një të riu nga Gjilani pas një aksidenti me motoçikletë

Nënkryetari I Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka ngushëlluar për vdekjen e një të riu nga Gjilani pas një aksidenti në trafik

Ai tha se i ndjeri kishte suksese të mëdha në gara të ndryshme motoçikliste.

“Në lulen e rinisë, në moshën më të mirë, qenka ndarë nga jeta një bashkëqytetar i yni e një djalë shembullor. Hobi i tij, i cili i solli edhe suksese të mëdha Fidanit në gara të ndryshme, e ndau nga ne  përgjithmonë fizikisht, duke na lënë kujtime të mira për të. Ngushëllime të përzemërta familjes, shoqërisë dhe të gjithë atyre që e njohën të ndjerin!”, tha Haziri. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...