17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Haziri për situatën në veri: Të përmbahemi, mos lejoni që gracka politike të bëhet humnerë

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka reaguar pas tensioneve tw sotme në veri. Ai ka kërkuar vetëpërmbajtje dhe durim në raport me situatën.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se nuk duhet lejuar që gracka politike të bëhet humnerë.

“Përkitazi me gjendjen në komunat veriore të Mitrovicës: Ne duhet të përmbahemi e me durim ta përballojmë gjendjen e trazuar me porosinë që të mos provokoheni dhe mos lejoni që gracka politike të bëhet humnerë!”, ka shkruar Haziri./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...