9.3 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës e Evropës, Derbi Napoli-Arsenal

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti edhe për fazën çerekfinale dhe rruga deri në finale të Ligës së Evropë. Këto janë çiftet rivale:

Napoli – Arsenal

Villareal – Valencia

Benfica – Frankfurt

Slavia Praha – Chelsea

Gjysmëfinalet:

Napoli/Arsenal – Villarreal/Valencia

Benfica/Frankfurt – Slavia Praha/Chelsea

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...