21.6 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Hidhet sot shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës

Shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll do të tërhiqet sot në orën 12:00, në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës.

Pjesëmarrjen në këtë fazë të garave e kanë siguruar Llapi, Prishtina, Gjilani dhe Vushtrria.

Në këtë fazë, ndeshjet luhen me sistem vajtje-ardhje.

Siç dihet, fituesi i Kupës e siguron pjesëmarrjen në garat evropiane, për edicionin 2023/24.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...