9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

“Hidrodrini’ rikujton konsumatorët për të shlyer borxhet, paralajmëron masa

Kompania Rajonale e Ujësjellësit ‘Hidrodrini’ Sh.A. – Pejë, nëpërmjet Zyrës së saj për Media, ka rikujtuar sot sërish konsumatorët borxhlinjë që shlyejnë borxhet e akumulara.

Afati për shklyerje të borxheve apo riprogramin është deri më 15 Janar 2024, thuhet në njoftim, ndërsa në të kundërtën Kompania deklaron se mbetet e detyruar që të kalojë në forma tjera ligjore, siç janë çkyçjet dhe dërgesat tek përmbaruesi.

Njoftimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...