5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Historia e 45-vjeçarit: Kam bërë s*eks me shoqen adoleshente të vajzës sime, tani kam frikë se…

E di që duhej të kisha njohur një femër të moshës time, por kam kryer marrëdhënie me shoqen e vajzës sime.

Jam 45 vjeç dhe kam tetë vite i divorcur. Ish-bashkëshortja kishte një lidhje jashtëmartesore dhe vendosi që të ndahej nga unë, për të qëndruar me të dashurin e saj.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...