13.8 C
Pec
E shtunë, 18 Maj, 2024

Hits Radio nga Radio 1

Hits Radio është pjesë e Radio 1, një moment perfekt për dëgjuesit që shijojnë përzgjedhjen më të mirë muzikore nga periudha dhe kultura të ndryshme.

Hits Radio nuk futet në kategorinë e radiove komerciale. Këtu degjoni 24 orë të gjitha rrymat muzikore që sot ekzistojnë në treg.

Këngët në Hits Radio plotësojnë dëshirat e shumta, ato të kaluara e të sotme.

Për përmbledhjen dhe selektimin e muzikës që sot transmeton Hits Radio janë dashur vite të mira dhe një punë e palodhur e stafit të saj.

Për ta dëgjuar Hits Radio klikoni ketu:

https://yesca.st/HitsRadio1/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...