24 C
Pec
E martë, 24 Maj, 2022

Honda ka filluar ta testojë Civic Type R 2023 në pistë

Nuk është befasi, të shohësh një makinë duke u testuar në Nurburgring të Gjermanisë këto ditë.

Por, Honda mund të ketë bërë më shumë, sesa thjesht duke testuar Civic Type R 2023 në pistë kohët e fundit.

Fotografët “spiunë” kanë kapur jo vetëm ekipet inxhinierike të Honda-s duke ndjekur përparimin e makinës, por edhe disa fotografë dhe videografë, duke bërë fotografitë e tyre të këtij prototipi në pistë.

Fatkeqësisht, ka shumë mistere rreth specifikave përfundimtare të makinës.

Sidoqoftë, fotot kanë zbuluar disa gjëra, për shembull se makina përmban një grilë unike. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...