5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Horrori në Dardani, familja e 28 vjeçares para varrimit fal gjakun

Pasdite në varrezat e Dragodanit i është dhënë lamtumira e fundit e 28 vjeçares Remzije Kamberi-Krasniqi e cila ndërroi jetë në ngjarjen tragjike të së hënës në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Ajo u vra nga vjehrri i saj Hasan Krasniqi i cili vrau gjithashtu edhe gruan e tij Hysnije Krasniqin dhe në fund edhe veten.

Gjatë ceremonisë së varrimit familja Kamberi ia ka falur gjakun e familjes Krasniqi.

Dje ndërsa, tre të vdekurit u vendos që të varrosen në vende të ndryshme. /Njeshi/

Loading…

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...