20.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Hoti pret në takim krerët e sistemit të drejtësisë, flasin për vettingun

Kryeministri Avdullah Hoti pret në takim kryetarët e Këshillit Gjyqësor, Prokurorial, Kryetarin e Gjykatës Supreme, si dhe Kryeprokurorin e Shtetit, raporton Ekonomia Online.

Mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje, ndërsa konferencë për medie nuk do të ketë.

Hoti ka thënë se do të bëhet e ditur më pas nëse ky takim ka të bëjë me çështjen e vettingut.


Loading…

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...