9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Hovenier e pret në takim Bogujevcin, e përgëzon për lidershipin dhe guximin

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka pritur në takim nënkryetaren e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci.

Në një cicërimë në twitter, ai e ka lavdëruar Bogujevcin për përkushtimin dhe guximin e saj në punë.

”Gjithmonë kam kënaqësi të takohem me miken time, nënkryetaren e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci. E përgëzoj për lidershipin dhe guximin e saj dhe vlerësova marrjen e perspektivave të saj largpamëse për çështjet kryesore”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...