19.4 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Hovenier: Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka uruar besimtarët për Kurban Bajramin.

“Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit për besimtarët që po festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, thuhet në urimin e ambasadorit Hovenier. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...