5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Hovenier uron për Pashkë sa më të lumtura

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Jeff Hovenier, i ka uruar të gjithë besimtarët katolikë me rastin e Pashkëve.

Hovenier i uroi të gjithë ata që festojnë Pashkët në Kosovë dhe në botë.

“Për të gjithë ata që festojnë Pashkët në Kosovë dhe në botë, ju uroj Pashkë sa më të lumtur!”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...