4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka qëndruar në qendrën e paraburgimit të Dhomave të Specializuara të Kosovës.

Ai ka njoftuar t’i ketë vizituar dy ish-kryetarët e PDK-së.

“Sot vizitova dy heronjtë e luftës dhe të paqes, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli, me bindjen e sigurt se do kthehen pranë familjeve të tyre dhe Kosovës, përsëri si çlirimtarë dhe fitimtarë!”, ka shkruar Hoxhaj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...