11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Humbi jetën aksidentalisht në Zvicër, bëhet i ditur identiteti i të riut nga Deçani

Një 38-vjeçar nga Kosova, e ka humbur jetën aksidentalisht në Zvicër.

Bëhet fjalë për Selmon Kastratin, nga fshati Lëbushë të komunës së Deçanit.

Lajmin për vdekjen e tij, e kanë dhënë familjarët përmes rrjeteve sociale.

I riu, kishte jetuar dhe punuar në Zvicër.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...