6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Hyn në fuqi Ora Policore në Kosovë, mbyllet edhe Peja

Nga ora 22:00 në gjithë territorin e Republikës së Kosovës ka hyrë në fuqi ora e rikthyer policore.

Ora policore zgjatë deri në 05:00 të mëngjesit. Kjo masë vie në kuadër të masave të reja shtrënguese antiCovid të shpallura nga Qeveria e Republikës së Kosovës.

Ndërkohë sikur në tërë Kosovën, edhe në Pejë, nga ora 21:00 është mbyllur gastronomia dhe çdo biznes tjetër që vepron deri në këto orë.

Policia Rajonale e Pejës po monitoron respektimin e orës policore./RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...